oflgrup.com.tr

+90 312 373 30 20
+90 549 150 06 61
info@oflgrup.com.tr
Tüm Ürünlerimiz

Kurumsal

Hakkımızda

Ailemiz 1970 yılından başlayarak perakende mobilya,beyaz eşya ve inşaat-konut işleri ile uğraşarak halkımıza hizmet etmiş ve iç içe olmuştur.Biz şirket ortakları yıllarca bu aile kültürü ile beslendik.2005 yılı itibariyle beyaz eşya perakende, inşaat-konut sektöründe iş yaparken, nihayet yakın zamanda ,gıda sektöründe artan deneyimimizi ekonomiye kazandırmaya karar verdik. OFL GRUP gıda A.Ş Pet Food Gıdaları için üretim tesisimizi ANKARA Mamak ilçesine konumlandırarak, kaliteli iş gücüne, hammaddeye ve pazara yakın olmayı amaçladık.

Üretim prosesimizi, bayii ve müşterilerimizin talebini en kısa sürede ve tazelikte karşılayabilmek adına JUST IN TIME yöntemi ile programladık.

Vizyonumuz

Kedi ve köpeklerin lezzetine doyamayacağı, onları besleyenlerin hep güven duyacakları marka olmak.

Misyonumuz

Tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle birlikte bir takım ruhu içerisinde hareket ederek, tüketicilerimizin damak tatlarına uygun, onları besleyenlerin her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve lezzetli hazır gıdaları en hijyenik ortamlarda üretmeye ve rakiplerimize kıyasla fark yaratmaya devam edeceğiz. Bu çalışma şekli ile ortaklarımız ve yatırımcılarımıza sürekli kazanç sağlayan bir şirket olacağız.

Bizim heyecanımız,

ÜLKEMİZE FAYDALI OLMAKTIR.